TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.03.2020

Czekamy na rozwój sytuacji

Dzisiaj około godz. 13.00 poznaliśmy decyzję dotyczące wstrzymania rozgrywek Ekstraklasy z powodu epidemii koronawirusa. Te wydarzenia skutkują w klubach także zmianami w planach treningów.

 

Z naszym zespołem i sztabem po ogłoszeniu decyzji o zawieszeniu rozgrywek spotkali się prezes Radomir Sobczak oraz dyrektor sportowy Antoni Łukasiewicz. 

 

Zaapelowano do zawodników i trenerów o rozwagę oraz rozsądek dotyczący obecnej sytuacji. Ograniczenie kontaktów, o nieprzebywanie w skupiskach ludzkich oraz inne zachowania profilaktyczne. 

 

W obecnej, dynamicznej sytuacji wszyscy pozostają w Gdyni. Dzisiaj odbył się trening grupowy, natomiast sobota i niedziela będą wolne. 

 

Na poniedziałek zaplanowano na godzinę 13.00 spotkanie zespołu i w zależności od sytuacji zostaną podjęte dalsze decyzje dotyczące treningów. 

 

O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. 

 

Przypominamy o zamknięciu biura Klubu. 


Załączamy apel naszego trenera do wszystkich w ramach akcji #zostanwdomu!, który wcześniej wypowiedział się także o obecnej sytuacji.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia