05.03.2008

Dwa oblicza

Mecz ma dwie połowy, ale tak wyraźnego podziału jak w dzisiejszym sparingu Arki z OKS Olsztyn dawno nie widzieliśmy. Pierwsze trzy kwadranse to niespodziewana dominacja gości z Olsztyna nad "drugim garniturem" żółto-niebieskich i prowadzenie aż 3:0, natomiast druga odsłona to absolutna przewaga podopiecznych Wojciecha Stawowego i trzy gole Marcina Chmiesta, które doprowadziły do wyrównania.

Arka Gdynia - OKS 1945 Olsztyn 3:3 (0:3)

Marcin Chmiest 51, 54, 66 - Łukasz Suchocki 23, Mateusz Różewicz 30, Tomasz Zakierski 32

Arka Gdynia: (I połowa) 33. Norbert Witkowski - 3. Łukasz Kowalski, 7. Dariusz Ulanowski, 55. Krzysztof Sobieraj, 19. David Kalousek - 10. Damian Nawrocik, 29. Krzysztof Przytuła, 23. Tomasz Mazurkiewicz, 78. Olgierd Moskalewicz, 18. Marcin Wachowicz - 16. Grzegorz Niciński. (II połowa) 1. Andrzej Bledzewski - 6. Tomasz Sokołowski, 24. Marek Szyndrowski, 14. Paweł Weinar, 15. Marek Baster - 17. Piotr Bazler, 21. Michał Łabędzki, 29. Krzysztof Przytuła, 20. Bartosz Ława, 13. Bartosz Karwan - 9. Marcin Chmiest.

OKS 1945 Olsztyn: Bartosz Grygorowicz - Jarosław Rzeźnikiewicz, Tomasz Zakierski, Tomasz Aziewicz, Sebastian Spychała - Jacek Gabrusewicz, Mariusz Mikłowski, Grzegorz Lech, Daniel Michałowski - Łukasz Suchocki, Mateusz Różewicz. Grali także: Paweł Łukasik, Maciej Szostek, Łukasz Harmaciński, Dariusz Frankowski, Paweł Szypulski.

widzów: 2000.