TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.03.2018

Wykorzystać przerwę!

Zespoły Ekstraklasy po 28. kolejce spotkań dostały przerwę na mecze reprezentacji. Przed ostatnimi 2 kolejkami rundy zasadniczej niewątpliwie jest to ostatnia okazja dla drużyn, aby przygotować się do finiszu, który ostatecznie zadecyduje o losach drużyn i podzieli ligę na dwie grupy: mistrzowską i spadkową.

 

Dla tych, którzy znajdą się w nich, ważne będzie jednak to z jakim dorobkiem przystąpią do dodatkowych 7 kolejek.

 

Trwa walka o miejsca w czołowej ósemce i także Arka powalczy jeszcze w dwóch czekających ją kolejkach o punkty, które tak brutalnie uciekły w Białymstoku.

 

O tamtym meczu po analizie, jaka dzisiaj nastąpiła trzeba po prostu zapomnieć. Takie mecze zdarzają się w piłce i szkoda, że akurat tym razem trafiło na nasz zespół.

 

Podkreślał to po meczu trener Leszek Ojrzyński mówiąc na konferencji:  To jest cios, po którym nie jest łatwo się podnieść, ale będzie trzeba to zrobić. Przed nami mecz z Legią, potem derby i do tych spotkań trzeba się przygotować.

 

Trzeba jak najlepiej wykorzystać przerwę i zapunktować tak jak zdarzało się to Arce po poprzednich przerwach na mecze reprezentacji.

 

Dzisiaj na początku zespół zaliczył ćwiczenia wzmacniające w hali, a potem na boisku zarządzono grę z wytrzymałością specjalną w formie ścisłej.

 

Indywidualnie trenował Achilleas Poungouras , który zagrał w niedzielę  mecz w drugim zespole.

 

Intensywna będzie środa, która zacznie się wcześnie rano od ważenia i śniadania, a następnie testów szybkościowych i wydolnościowych w hali lekkoatletycznej.

 

Następnie zawodników czeka podwójna dawka treningów na boisku, przedzielona obiadem. Niemal cały dzień "Arkowcy" spędzą więc na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

Z zajęć dzisiaj zwolniony był Marcin Warcholak, który reprezentował Arkę wraz z zawodnikiem powołanej sekcji eSport Bartoszem Trittem na turnieju FIFA 18 Ekstraklasa Cup w Warszawie. Marcina czeka po czwartej kartce w meczu z Jagiellonią przymusowa pauza, więc takie zwolnienie było w jego przypadku możliwe.

 

Na zgrupowaniach kadr przebywają: Pavels Steinbors (Łotwa) oraz Luka Zarandia (Gruzja U21).

 

W piątek w Grudziądzu Arka zagra mecz sparingowy z 1-ligową Olimpią. 

 

tr

 

BILETY NA LEGIĘ!

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia