TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.02.2018

Sparingi młodzieży.

W najbliższą sobotę mecze sparingowe rozegrają: nasz drugi zespół oraz juniorzy starsi.

 

Dla naszych drużyn będą to kolejne sparingi w trakcie zimowych przygotowań. W poprzednich meczach kontrolnych rozegranych w styczniu Arka II rozgromiła Kamionkę Sopot (5 liga) 9:3, a juniorzy starsi wygrali ze swoimi rówieśnikami z Elany Toruń 3:1.

 

Teraz rywalami żółto-niebieskich będą czwartoligowcy. Arka II zmierzy się z Zatoką Braniewo. Ten zespół występuje w tym sezonie w grupie warmińsko-mazurskiej 4 ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje 14. miejsce w tabeli.

 

Z kolei juniorzy starsi zagrają z zespołem KTS-K Luzino. Zespół z Luzina jest w tym sezonie rywalem Arki II w grupie pomorskiej Saltex 4 ligi. Jako beniaminek spisuje się bardzo dobrze i po 17 kolejkach plasuje się na wysokim 6. miejscu w tabeli.

 

Dla trenerów będzie to okazja, by przyjrzeć się formie zawodników po zgrupowaniu w Cetniewie, który odbyło się na przełomie stycznia i lutego. Z kolei nasi juniorzy młodsi dzisiaj kończą obóz i na ten weekend dostali od sztabu szkoleniowego wolne.

 

PLAN SPARINGÓW

 

Arka II Gdynia - Zatoka Braniewo (IV liga), sobota 10.02, godz. 11.00

Arka Gdynia (JA) - KTS-K Luzino (IV liga), sobota 10.02, godz. 15.00

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BANEREK_SZKOLENIE_66e3c54e0d572eeb43362683b64c0ba1.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia