TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.01.2018

Antalya. Jedna dawka treningowa w sobotę.

Na niedzielę zaplanowano aż dwa mecze sparingowe, dlatego w sobotę zaordynowano Arkowcom jeden trening. Można się bowiem spodziewać, że większość zawodników dostanie okazje do rozegrania 90 minut.

 

O tym, że pogoda w styczniu w Turcji potrafi być kapryśna, wiadomo nie od dziś. Dlatego, gdy pojawia się słońce, a temperatura osiąga 18st. C, w każdego z piłkarzy i trenerów wstępują dodatkowe siły. Tak było właśnie w sobotę.

 

 

Jak na każdym treningu nie obyło się bez ćwiczeń wprowadzających. Do jej przeprowadzenia wykorzystano m.in. płotki, pachołki, a jednym z elementów tych ćwiczeń było uderzenie głową.

 

 

Wśród trenujących piłkarzy pojawiła się jedna nowa postać. Był nią Igor Jovanović, Chorwat z niemieckim paszportem, grający ostatnio w fińskim FC Lahti.

 

 

Później pod nogi zawodników trafiły już futbolówki. Najpierw popracowano nad panowaniem nad piłką i jej prowadzeniem w szybkim biegu.

 

 

Po kilkunastu minutach Arkowcy przystąpili do pracy nad stałymi fragmentami gry. Były wyrzuty z autu, rzuty wolne i rożne.

 

 

 

Ostatnim akcentem dzisiejszych zajęć była gra wewnętrzna zadaniowa. Warunkiem był jeden, maksymalnie dwa kontakty z piłką, a wszystko toczyło się na małym polu gry, gdzie skala trudności rośnie.

 

 

 

Jutro zespół uda się do Belek, aby tam zmierzyć się z macedońskim Siłeksem Kratowo oraz aktualnie 4. zespołem z ligi ukraińskiej, Zorią Ługańsk.

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia