TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.01.2017

Yannick Sambea i Dominik Hofbauer podsumowali sparing.

Pozytywnie ocenili dzisiejszy sparing nasi dwaj stranieri. Podkreślali, że zespół pracuje ciężko i  optymalna forma musi przyjść na ligę. 

 

Yannick Sambea:

 

Przyznaję, że dzisiaj zespół rywali był na nieco innym poziomie, niż w przypadku Cluj. Dla nas jest ważne, jak my pracujemy,. Krok po kroku chcemy budować naszą formę i jak najlepiej przygotować się do startu ligi. Dzisiaj dobrze pracowaliśmy na boisku i także w kolejnym meczu chcemy zagrać jeszcze lepiej. Dzisiaj była ciężka pogoda, silny wiatr, deszcz.  Liczyło się to jak byliśmy zaangażowani, jak wykonywaliśmy założenia na ten mecz, jak biegaliśmy, jak funkcjonowaliśmy taktycznie. Pogoda jest nieważna, my zawsze chcemy dać 100 procent. Dzisiaj to wyglądało dobrze.

 

Liczę , że nasza optymalna forma przyjdzie już na mecz z Legią. Ważna jest cała drużyna, mamy jeszcze trochę czasu i robimy krok po kroku.

 

Dominik Hofbauer:

 

Nie było dzisiaj łatwo, mimo wygranej. Atlantas preferował grę defensywną. Warunki w jakich graliśmy były podobne dla obu stron. Uważam, że mieliśmy nieco w nogach te sesje treningowe, gdy pracowaliśmy dość ciężko, ale bardzo nam zależało na tym żeby wygrać i nabrać pewności siebie. Wygraliśmy i teraz z pewnością łatwiej będzie się nam grało w następnych meczach.

 

Dla mnie ważne są wyniki zespołu. Jeśli w meczu  wykonam podanie i mam asystę cieszy mnie to, jeśli mam okazję wtedy także staram się zdobyć sam bramkę. Najważniejsze jest wynik zespołu, nie ważne kto zdobędzie bramkę. 

 

Formę budujemy. Jest progres. Mam nadzieje, że ta najwyższa przyjdzie. Teraz jesteśmy zmęczeni. Moja rola w zespole mi odpowiada. Mam nadzieje, że będziemy mogli wspólnie celebrować sukcesy.

 

tr, rozmawiał: Skubi

 

 

KARNETY WIOSNA 2017

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/banner_2016_1260x490_karnety_2017_9522ccfff3ba309452d111842071af35.jpg

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KARNETYONLINE_19cd6ea69c93c9a00cf9f2dc567b978d.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia