05.09.2006

Forma rośnie...

Rypin, spotkanie towarzyskie:

Arka Gdynia - Wisła Płock 5:1 (2:1)
Bramki: 3' Dziedzic, 45' Moskalewicz, 65' Dziedzic, 78' Sokołowski, 85' Bazler - 4' Grzeszczyk.
Skład Arki: Witkowski (46' Biecke) - Kowalski (46' Kościelniak), Jawny (46' Jakosz), Sobieraj, Sokołowski - Przytuła (46' Ulanowski), Ława, Moskalewicz - Dziedzic (46' Gorząd), Niciński (46' Bazler), Wróblewski (46' Madejski).
Skład Wisły: Skrzypiec- Zivković, Romuzga, Peković, Colaković- Obajdin, Kazimierczak (46' Grzelak), Mierzejewski, Grizonić- Gregorek, Grzeszczyk.

W rozegranym dziś na obiekcie MOSiR-u meczu sparingowym pomiędzy drużynami I-ligowymi, lepsza okazała się jedenatska z Gdyni. Arka pokonała płocką Wisłę 5:1, po bardzo ciekawym i stojącym na wysokim poziomie widowisku. Mecz obfitował w wiele bramkowych sytuacji, dzięki czemu kibice na trybunach nie mogli narzekać na nudę. Strzelanie w meczu rozpoczął Janusz Dziedzic, chwilę później wyrównał Łukasz Grzeszczyk. Jeszcze przed przerwą drużyna Arki objęła prowadzenie po znakomitym strzale z rzutu wolnego Olgierda Moskalewicza. Po przerwie Arka ponownie przyśpieszyła, czego efektem były kolejne bramki. Do siatki Wisły trafili jeszcze Janusz Dziedzic, Tomasz Sokołowski, Piotr Bazler. W drużynie z Płocka zabrakło kilku podstawowych zawodników, których brak był widoczny, Nie zagrali m.in. Paweł Sobczak, Wahan Geworgyan, Paweł Magdoń, Zarko Belada, Patryk Rachwał, Lumir Sedlacek, Tomas Dosek.

Forma arkowców, a co najważniejsze strzelecka, cały czas rośnie. Pozostaje czekać do piątku na pierwsze trzy punkty!