09.09.2007

Efektowna wygrana juniorów w Lidze Juniorów Starszych

Juniorzy Starsi trenowani przez Macieja Cieślika, pokonali drużynę Polonii Gdańsk 16 – 1 (9 – 0). Rozmiary wygranej odzwierciedlają przewagę naszej drużyny w każdym elemencie sztuki piłkarskiej. Żółto – niebiescy już w 20 minucie prowadzili 3 – 0, a do przerwy aż 9 – 0. Tak wysokie prowadzenia to skutek ofensywnej gry oraz niespotykanej skuteczności, gdyż praktycznie wszystkie akcje stworzone przez naszą drużynę kończyły się golem.
Druga połowa meczu także przebiegała pod dyktando arkowców, a kolejne 7 bramek przy jednej dla drużyny Polonii ustaliły końcowy rezultat w stosunku 16 – 1 i na pewno zapisze się jako rekordowy w historii klubu.
Bohaterami spotkania są niewątpliwie Damian Bakun(7 bramek) i Mateusz Filipski(5 bramek). Cieszy kolejne zwycięstwo żółto – niebieskich jak również skuteczna i widowiskowa gra drużyny.

ARKA II GDYNIA – POLONIA GDAŃSK 16 – 1 ( 9 – 0 )

Bramki: Bakun 7, Filipski 5, Ćwiklik, Bielawski, Kosicki, Ostrowski.
Żółte kartki: Bielawski, Kosicki, Filipski ( Arka ).
Skład: Mierzejewski (60' Elżanowski ) – Kosicki, Krauze, Stefanik, Nowak (46' Taube ) – Bochentyn, Bielawski (46' Pawłowski ), Sychowski (60' Ostrowski ) – Bakun, Filipski, Ćwiklik.

Kolejny mecz Juniorzy Starsi rozegrają 15.09.2007 ( sobota ) o godz. 11.00 z Orkanem Rumia. Mecz odbędzie się na obiektach MOSIR Rumia.