TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

23.10.2015

Trenerzy po meczu Arka - Stomil.

Trenerzy krótko podsumowali przebieg meczu na konferencji prasowej.

 

Mirosław Jabłoński (Stomil):

 

- Ciężko wywalczone zwycięstwo. Nareszcie zagraliśmy konsekwentnie w defensywie. Szkoda, że jeszcze nie potrafimy się dłużej utrzymać przy piłce przy przejściu z obrony do ataku. Wtedy nasza gra wyglądałaby jeszcze lepiej. Cały czas pracujemy nad tym.

 

Wiedzieliśmy, że Arka jest dobrym zespołem. Na odprawach zwracaliśmy uwagę, że  niezbędna jest konsekwencja w grze i podwajanie. Zespół realizował założenia i za to dziękuję zawodnikom.

 

Grzegorz Niciński (Arka): 

 

- Gratuluję zwycięstwa Stomilowi. Chcieliśmy ten mecz wygrać, niestety przegraliśmy. Bramka straciliśmy w prosty sposób. Nie może być tak, że zawodnik wchodzi pod linię i strzela z bliska. Staraliśmy się do końca wyrównać, nie udało nam się. Graliśmy długo w ataku pozycyjnym. Stworzyliśmy sobie sytuacje, ale zabrakło skuteczności.

 

Odczuwaliśmy brak Pawła Abbotta, Rashid nie wniósł do gry tyle, co dawał nam Paweł. Ciężko było rozmontować obronę Stomilu. Można gdybać, co by było gdybyśmy pierwsi zdobyli bramkę, a mieliśmy ku temu okazję. Niestety, punkty jadą do Olsztyna, my musimy walczyć o kolejną zdobycz w Chojnicach.

 

Nie chcę na gorąco oceniać, kto zawinił przy bramce.  Przeanalizujemy to dokładnie na materiale filmowym. To był splot błędów i jak się chce wygrywać to nie można dopuszczać do takich sytuacji.

 

Nie jest łatwo grać w ataku pozycyjnym, graliśmy za wolno. Zespół starał się do końca, ale zabrakło umiejętności.

 

 notował: KK

 

 SPONSOREM MECZU ZE STOMILEM BYŁA FIRMA MODERNA

 

img

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia