TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

25.07.2015

Piłkarze po meczu: Udana inauguracja!

Nasi piłkarze udanie zainaugurowali nowy sezon wygrywając pewnie z Pogonią Siedlce 4:1 w Pucharze Polski. Dobry wynik daje powody do radości i teraz w dobrych humorach zawodnicy będą się przygotowywać do pierwszego meczu ligowego.
 
 Miroslav Bożok (Arka):
 

- Na pewno cieszę się ze zwycięstwa, z postawy chłopaków. To było dziś najważniejsze. Z drugiej strony musiałem zejść wcześniej z powodu kontuzji. W poniedziałek mam USG i zobaczymy, co się okaże na badaniach. Mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego. Pierwsza diagnoza to uraz mięśniowy, prawdopodobnie mięsień dwugłowy.

 

Po zejściu obserwowałem mecz z ławki. Chłopaki bardzo dobrze sobie radzili, cieszę się ze zdobytych przez nich bramek. Stworzyliśmy dużo sytuacji i jak na pierwszy mecz wyglądało to nie najgorzej. 

 

Straciliśmy łatwo bramkę po stałym fragmencie. Mam nadzieję, że będziemy takich sytuacji unikali w następnych meczach. Bardzo ważne jest też jednak to, że potrafiliśmy odpowiedzieć na tego gola i zwyciężyliśmy.

 

Antoni Łukasiewicz (Arka):

 

- Cieszymy się, że dzisiaj, mimo nieudanego początku, udało nam się zachować zimną krew i rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Myślę, że przemawiała przez nas zdecydowanie większa dojrzałość. To było widać szczególnie drugiej połowie, kiedy mądrze ustawiliśmy się w środkowej strefie.

 

Te trzy bramki, które zdobyliśmy po przerwie, wynikały właśnie z tej naszej mądrości i dobrego ustawienia na boisku. Notowaliśmy szybkie przechwyty, potem szło kilka podań i byliśmy już w polu karnym Pogoni. Fajnie, że udało się to zamienić na bramki.

 

Inauguracja na pewno bardzo udana. Teraz trzeba odpocząć, zregenerować siły, ale też wyciągnąć wnioski, bo kilka niedociągnięć  było i przygotować się do meczu z Zawiszą.

 

rozmawiał: KK
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia