TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.06.2015

Młodzież trenuje i testuje do 19 czerwca.

Rezerwy także zakończyły już rozgrywki, ale potrenują jeszcze do 19 czerwca. Ostatni mecz jutro rozegrają juniorzy młodsi o godz. 17.00  z Zawiszą Bydgoszcz.

 

To okazja dla trenerów, aby przyjrzeć się zawodnikom, którzy ewentualnie mogli by pojawić się na boiskach 3 ligi oraz rozgrywek juniorskich w nowym sezonie. 

 

Takimi zawodnikami są Jan Kołodziejski i Adrian Podolski z Lidera Włocławek , którzy dzisiaj pojawili się na zajęciach .

 

Obaj razem z Mateuszem Dewilem zostali powołani do kadry KP ZPN na konsultację szkoleniową przed turniejem eliminacyjnym Regions Cup. 

 

Jak podkreśłał  trener Wilczyński, tacy zawodnicy w najbliższym czasie mogą pojawiać się na zajęciach i tak jak zwykle w okresie  po rozgrywkach będąpoddawani testom.

 

Młodzież nasza potrenuje do 19 czerwca, a następnie wróci do zajęć:  juniorszy starsi - 6 lipca, juniorzy młodsi i rezerwy - 13 lipca.

 

tr

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia