31.01.2015

Rezerwy także na remis.

W pierwszych sparingach tej zimy obie nasze drużyny wygrywały. W sobotę podopieczni Roberta Wilczyńskiego poszli w ślady pierwszej drużyny  i także zremisowali 1:1 z Concordią Elbląg.

Sparing nr 2 - rezerwy

Arka II Gdynia - Concordia Elbląg  1:1 (1:0)

Bramki: Bach 8'-  ? 70'

Arka II: Kotkowski - Sulewski (46' Górski), P.Robakowski (46' Lisowski), Niciński (46' Skrzypczak), Nowakowski (46' Borski) - Kupczyk (46' Bartlewski ), Mosiejko, Matys (35 Regulski), Tomczak (46' K.Patok) - Bach (46' Hebel), F. Patok (46' Węsierski)

Po meczu pierwszej drużyny  mecz sparingowy rozegrały nasze rezerwy. Już w 8 minucie błąd defensywy gości wykorzystał Jakub Bach.  W 1 połowie mimo kilku dogodnych sytuacji  nie udało się podwyższyć wyniku. Po przerwie  Concordia zdominowała sytuację na boisku . Efektem tego była wyrównująca bramka jaką goście zdobyli wykorzystując sytuację sam na sam z obchodzącym dziś 19 urodziny Kamilem Kotkowskim.

Po meczu trener Robert Wilczyński zadowolony był z pierwszych 45 minut. To jednak dopiero drugi sparing i  będzie okazja do wyeliminowania błędów na treningach oraz podczas kolejnych spotkań kontrolnych.