TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.10.2014

Mobilizacja przed derbami województwa.

Niedzielny mecz to derby Województwa Pomorskiego. Dodatkowego smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że w kadrze beniaminka z Bytowa jest wielu byłych zawodników… Lechii i Arki. 

 

Zwłaszcza Janusz Surdykowski, który imponuje skutecznością będzie tym zawodnikiem, na którego zwrocić uwagę będą musieli nasi zawodnicy.  Kibice w Gdyni dobrze wspominają ostatnie występy, także Kamila Juraszka, który jednak ostatecznie przed rozpoczęciem tego sezonu wybrał grę w zespole beniaminka.  W kadrze są także Wojciech Wilczyński, Piotr Kuklis i były kapitan Arki Sławomir Mazurkiewicz.

 

Lista zawodników Lechii Gdańsk jest podobnie dluga i na pewno ten mecz wywołuje w obozie naszych rywali dodatkowe emocje.  Na to muszą być przygotowania nasi zawodnicy, których do boju poprowadzi duet Grzegorz Niciński i Grzegorz Witt.  

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/S1460058_3bae0b1316c8c5c1a222aa773a9353d5.jpg

 

Mający dziś po raz pierwszy wspólny trening z zespołem trenerzy mamy nadzieję przechytrzą doświadcznego byłego selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa.

 

Dziś po rozgrzewce na bocznej płycie nasz zespól trenował na głównej płycie. Obaj trenerzy głośno instruowali naszych zawodników w zakresie dokładności wykonywania nakreślonych zadań podczas treningu taktycznego.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/S1460052_4c446a5586ec3ac6f2470b26c4dbab8a.jpg

 

Widać , że od początku znakomicie się uzupełniają. Oby ich współpraca dała Arce szybkie efekty w postaci zdobytych punktów , bo to jest w tej chwili najważniejsze dla naszej drużyny. Zdobyte punkty pozwolą pójść w górę tabeli, a także spowodują, że zejdzie z naszych zawodników  „ciśnienie”.

 

W drużynie jest mobilizacja. Zespół czuje wsparcie trenera, o czym wspomniał także w rozmowie z naszym partnerem medialnym trojmiasto.pl Grzegorz Lech, nie mający po meczu z Wigrami „łatwego życia”:

 

Myślę, że każdy jest ważny w tej drużynie. Trener zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego wspiera nie tylko mnie, ale także innych zawodników. Młodszym, czy tym, co nie grają, tłumaczy, jaka jest sytuacja, co zamierza robić. I my wszyscy chcemy pomóc jemu, a zarazem i sobie. Nikt nie może teraz pochylić się i płakać w poduszkę. Trzeba dawać jak najwięcej z siebie na treningach i pokazywać, że zasługuje się na granie w pierwszym składzie.

O miejsce w tym składzie powalczy być może kolejny młody zawodnik. Do rozgrywek, bowiem został zgłoszony trenujący  z zespołem Maciej Wardziński.  Czy „Wara” znajdzie się w 18-stce meczowej decyzje zapadną jutro.

 

Nasz zespół wyjedzie do Bytowa w niedzielę rano.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia