TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

08.07.2014

Rezerwy wróciły do treningów.

Dzisiaj intensywnie rozpoczęli przygotowania zawodnicy z zespołu rezerw.  Pdopieczni Grzegorza Witta i Dariusza Ulanowskiego zaliczyli najpierw tety szybkościowe na hali LA, a potem zameldowali się w tzw."klatce", gdzie trenerzy zarządzili grę wewnętrzną.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3591_5cd139f93b7bb923fafdba8107dcb260.jpg

 

Trzon przygotowującej się do nowego zespołu drużyny stanowić będą zawodnicy rocznika 1996 oraz 1997.  Zapewne kilku zawodników nie związanych kontraktami uczestniczyć będzie w testach w innych klubach.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3601_818645657148547c80bf649fae298a70.jpg

 

Zgodę na treningi otrzymał z kolei były zawodnik Arki , ostatnio w Bałtyku Koszalin - Robert Ziętarski.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3598_32957c092079f0a7d7727ce5ca5b67ee.jpg

 

Przed trenerem Wittem jak zwykle zadanie poukładania zespołu , a ostateczny kształt kadry poznamy przed rozpoczęciem rozgrywek . 

 

Znamy plan sparingów. Godziny będą ustalane na bieżąco.

 

12.07  Gryf Wejherowo - wyjazd

16.07  Start Warlubie - wyjazd Więcbork

19.07  Polonia Gdańsk - wyjazd

26.07  GKS kolbudy - miejsce ustalane

30.07  Orlęta Reda - wyjazd

  2.08  Kaszubia Kościerzyna - wyjazd

 

9.08 rozpoczęcie rozgrywek 3  ligi.

 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_3564_02da08b7142a30034e9bff2ec2964b99.jpg

 

Wstępnie  po weryfikacji wniosków licencyjnych skład grupy Bałtyckiej przedstawia się  następująco:

 

III liga Bałtycka

  1. Gryf Wejherowo (spadkowicz)
  2. Bałtyk Koszalin
  3. Gwardia Koszalin
  4. Bałtyk Gdynia 
  5. Drawa Drawsko Pomorskie
  6. Cartusia Kartuzy - odmowa przyznania licencji 10.06.2014
  7. Kaszubia Kościerzyna 
  8. Pogoń II Szczecin
  9. Arka II Gdynia
  10. Lechia II Gdańsk 
  11. GKS Manowo
  12. Pomorze Potęgowo - odmowa przyznania licencji 10.06.2014
  13. GKS Przodkowo (beniaminek)
  14. KS Chwaszczyno (beniaminek) - odmowa przyznania licencji 10.06.2014
  15. Astra Ustronie Morskie (beniaminek)
  16. Rasel Dygowo  (beniaminek)

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony