TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.05.2014

Arka ostrzy zęby na ...Ząbki.

Poprzednia kolejka spotkań to już historia. Jeszcze wczoraj nasz zespól podczas analizy wracał do spotkania w Rybniku, ale od dzisiaj zawodnicy koncentrują się już tylko na meczu z Dolcanem.

 

To ponownie będzie „ten najważniejszy” mecz. Sytuacja w tabeli i układ spotkań sprawił, że nie tylko nasi sobotni goście mogą „zamieszać” jeszcze w czołówce, ale także będące nieco w oddaleniu Olimpia Grudziądz i Termalica.

 

W ostatnich trzech kolejkach sezonu dojdzie m.in. jeszcze do takich spotkań jak: Olimpia – Górnik Łęczna, Arka – Olimpia, Górnik Łęczna – Termalica i Termalica – Arka. 

 

To naprawdę pokazuje, jaka walka czeka żółto-niebieskich o miejsce premiowane awansem. O stratach nie ma, co pisać. One już były i nikt „za bycie faworytem” punktów nam nie zwróci.

 

Dla naszego sztabu najważniejsze jest więc przygotowanie do najbliższego spotkania.  Pisaliśmy już wczoraj o tym, że powiększa się pole manewru, w związku ze wznowieniem treningów przez Pawła Oleksego i IgoraTyshchenkę.

 

Do  dyspozycji będzie już Radek Pruchnik , który odcierpiał karę 2 spotkań za czerwoną kartkę w meczu z Łęczną. Na pewno będzie podwójnie zmotywowany do tego, aby wesprzeć drużynę w tym jakże ważnym spotkaniu. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_9744_5c21e5ba86a1837d42b77b8c124ea941.jpg

 

Goście w rundzie wiosennej zdobyli 1 punkt mniej od Arki co daje im w tzw. tabeli wiosny także 4 miejsce – 18 pkt. (Arka 2 miejsce – 19 pkt. (wspólnie z Termaliką) , 1.Bełchatów 22 pkt).

 

Na wyjazdach w sezonie przegrali już jednak aż 6 razy i są zdecydowanie drużyną własnego boiska.  Oczywście ich największym atutem jest atak i lider tabeli strzelców Dariusz Zjawiński, który ma 17 bramek.  Na nim muszą skoncentrować się nasi obrońcy.

 

Nasz zespół zaliczył dzisiaj trening kompleksowy. Były więc gry 1na 1 ,  gry z uderzeniami oraz  gra taktyczna. Jutro o 11.00 drużyna zaliczy trening zamknięty na Stadionie Miejskim.

 

Może to spotkanie będzie także w bezpośredniej rywalizacji lidera i wicelidera tabeli strzelców dla Arkadiusza Aleksandra okazją do odblokowania licznika ligowych bramek na wiosnę!

 

Na to wszyscy w Gdyni liczymy i tego „Alkowi” życzymy.

 

tr

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia