TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.01.2013

Dwa dni wolnego. Rozmowy i analizy. Cienciała zrezygnował.

Po sobotnim sparingu nasz zespół otrzymał dwa dni wolnego i do treningów rozpoczynających drugą część pierwszego zgrupowania dochodzeniowego wróci we wtorek. Już w środę kolejny sparing w którym Arka o godz. 17.00 zmierzy się z wiceliderem grupy zachodniej II ligi Bytovią Bytów.

 

Po meczu sobotnim sztab trenerski zaproponował grę w Arce  Sławomirowi Cienciale, z którym ustalono także już warunki kontraktu indywidualnego, lecz zawodnik powiadomił klub w poniedziałek w południe, że wybrał propozycję gry w klubie zagranicznym. 

 

W związku z tym klub na temat warunków kontraktu rozmawia z Dawidem Kubowiczem. Trener Paweł Sikora wraz z trenerem Jarosławem Krupskim analizują także kandydaturę Jakuba Miszczuka na pozycję bramkarza.

 

W związku z wyjazdem naszych rezerw i juniorów na zgrupowania decyzją sztabu indywidualne zajęcia pod nadzorem i kontrolą sztabu medycznego realizować będzie Patryk Jędrzejowski

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia