TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.11.2012

Arka zmierzy się z Dolcanem.

W sobotę o godzinie 17.30 piłkarze Arki podejmować będą na stadionie GOSiR Dolcana Ząbki, a rundę jesienną zakończą wyjazdowym meczem w Łodzi.


Na szczęście mecz będą mogli obejrzeć kibice. Wprawdzie decyzją wojewody pomorskiego Ryszarda Stachurskiego, a na wniosek komendanta wojewódzkiego policji, zamknięta będzie trybuna "Górka", ale na pozostałych trybunach stadionu będą mogli zasiąść kibice. Starania klubowych władz, aby zawiesić klauzulę natychmiastowej wykonalności na karę rozegrania dwóch spotkań bez udziału publiczności, przyniosły jak na razie skutek.

 

Klauzula została zdjęta, a co będzie dalej, to się dopiero okaże. 

Posiadacze karnetów na "Górkę" mogą je na ten mecz zawiesić i wymienić na bezpłatny bilet na trybunę "Tory". 

Dziewiąta w tabeli Arka będzie faworytem meczu z Dolcanem. W porównaniu ze składem, w którym gdynianie wygrali w poprzedniej kolejce ze Stomilem w Olsztynie 2:0, zajdzie tylko jedna zmiana. Po czwartej żółtej kartce od gry będzie musiał odpocząć Michał Rzuchowski. Drużyna z Ząbek w poprzedniej kolejce też wygrała, pokonując na własnym stadionie Okocimskiego Brzesko 1:0. Aktualnie jest na 13 miejscu w tabeli, a do najbardziej znanych i doświadczonych jej zawodników należą mający za sobą występy w ekstraklasie Maciej Tataj, Piotr Klepczarek czy Damian Świerblewski. Najskuteczniejszym zawodnikiem gości w tym sezonie jest zdobywca 5 goli Bartosz Osoliński. 

Mecz z Dolcanem może, ale nie musi, być ostatnim, w którym Arkę w Gdyni poprowadzi trener Nemec. Kilka dni temu prezes gdyńskiego klubu Wojciech Pertkiewicz mówił na naszych łamach, że po rundzie jesiennej zarząd przeanalizuje pracę szkoleniowca. Zabrzmiało to jak ostrzeżenie. Tymczasem w Orange Sport można było już usłyszeć, kto będzie następcą Nemca w Gdyni. Padły m.in. nazwiska pracujących aktualnie w II lidze trenerów Dariusza Wójtowicza (Puszcza Niepołomice) i Krzysztofa Bukalskiego (Garbarnia Kraków). 

- Muszę chyba częściej oglądać telewizję, aby wiedzieć, co dzieje się w Arce
- śmieje się prezes Pertkiewicz. - Trenerem jest nadal Petr Nemec, ocenimy jego 1,5-roczną pracę w Gdyni po rundzie jesiennej i stosownie do tej oceny podejmiemy decyzję. Nie prowadzimy żadnych rozmów z ewentualnymi kandydatami, bo dzisiaj nie mogą powiedzieć, że się rozstaniemy, ani też zapewnić, że... trener Nemec w Gdyni pozostanie.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia