TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.10.2012

Razem dla Młodej Arki - kolejny Partner z nami!

Niedawno informowaliśmy o pierwszych partnerach, którzy w ramach oferty Razem dla Młodej Arki, będą wspierać naszą młodzieży. Pierwszy z nich to developer SEMEKO, obecny na trójmiejskim rynku nieruchomości od 15 lat. Drugim partnerem została, doskonale znana miłośnikom kuchni meksykańskiej, Restauracja Pueblo.
 
Dziś z radością przedstawiamy kolejnego partnera, doskonale znaną naszym kibicom restaurację "Olimpijska 5". 
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/olim_64bd92401810c252f9508ce8ec0429f1.jpg
 
W "Olimpijska 5 Sports Bar & Restaurant każdy miłośnik sportowych emocji znajdzie miejsce dla siebie. W restauracji zainstalowano siedem wysokiej klasy telewizorów, na których wyświetlane są wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, zarówno lokalne, jak i światowe. Znajdziecie tu również archiwalne fotografie i plakaty, będące zapisem kilkudziesięcioletniej tradycji klubu Arka Gdynia.
Ponadto, restauracja serwuje wyśmienite potrawy, napoje i pyszne drinki. Wszystko razem daje gwarancję zawsze mile spędzonego czasu, w klimatycznej atmosferze.
 
Serdecznie witamy na pokładzie Arki i zapraszamy kolejne firmy do współpracy!
 
----------------------------------------------- 
Zobacz: Oferta Razem dla Młodej ArkiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia