Bramka Bazlera w zwycięskim meczu rezerw

IV liga - 22. kolejka (zaległa):

Arka II Gdynia - Czarni Czarne 4:0 (1:0)

RELACJA

Zespół rozegrał dobry i zwycięski mecz. W przeciwieństwie do wyjazdowego meczu w Pruszczu arkowcy wypracowali wiele dogodnych sytuacji bramkowych, akcje były płynne i rozgrywane w szybkim tempie. W 5 i 28 minucie pojedynek z bramkarzem gości, w sytuacji sam na sam przegrał M.Mackus, po akcji z prawej strony boiska. W 6 minucie dobrego podania ze środka pola nie wykorzystał J.Felisiak. Wynik do przerwy po ładnej akcji i prostopadłym podaniu od P.Bazlera ustalił technicznym uderzeniem M.Gosz. Druga połowa rozpoczeła się odważniejszymi atakami gości, które dobrze były powstrzymywane przez naszych obrońców. Jednak po 15 minutach znowu Arka II uzyskała przewagę stwarzając sytuacje bramkowe (Gosz w 64', Felisiak w 69', Mackus w 71'). Końcowe 10 minut było bardzo dobre, zespół stworzył aż 5 sytuacji bramkowych z których 3 zostały wykorzystane: w 80 minucie J.Felisiak uderzeniem głową po rzucie rożnym wykonywany przez Remiszewskiego, w 83' P.Bazler ograł obrońców w polu karnym i strzałem do pustej bramki podwyższył wynik na 3:0. W 84' Damaszke ustalił wynik na 4:0 skuteczną dobitką z 6 m po strzałe A.Kałdowskiego w poprzeczkę .