TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.04.2012

Nowe firmy w gronie partnerów Arki Gdynia!

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów Arki Gdynia dołączyły nowe firmy. W szeregi firm wspierających klub dołączyło dwóch Złotych Partnerów oraz nowy Partner Medialny.

 

Pierwszy z partnerów, TIM-nord Sp. z o. o.  jest nową, zarejestrowaną w dniu 27 maja 2010 roku firmą budowlaną, realizującą inwestycje i projekty budowlane w systemie Generalnego Wykonawstwa wspólnie z wieloma sprawdzonymi firmami podwykonawczymi. Współpraca z podwykonawcami usług oraz dostawcami materiałów i urządzeń, oparta jest na relacjach partnerskich i jej głównym celem jest zapewnienie najwyższych standardów jakościowych wykonywanych robót oraz efektywności działania.

Oferta firmy obejmuje realizację obiektów kubaturowych takich jak: biurowce, galerie handlowo-rozrywkowe, obiekty inżynieryjne i przemysłowe oraz mieszkaniowe. Firma TIM-nord odpowiada na wszystkie potrzeby rynku budowlanego i jest przygotowana do realizacji projektów inwestycyjnych, począwszy od uzyskania pozwolenia na budowę, a kończąc na otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie obiektu.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/ttt_57e778c4599a82930f338135e2932b83.jpg
 
Kolejny partner to "Matra" Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o., dynamiczna firma, działająca od kilkunastu lat w ciągle zmieniającej się branży budowlanej. W ramach prowadzonych projektów dostarcza nowatorskie rozwiązania i usługi dla firm i klientów indywidualnych. Gwarantuje wysoką jakość organizacji i realizacji inwestycji.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi w zakresie nadzoru i wykonawstwa robót budowlanych, zapewniając sprawny przebieg budowy oraz wysoką jakość usług. Ponadto realizuje własne inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego proponując Państwu gotowe budynki jedno i wielorodzinne.         
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Untitled-1_7ca3574ed36a9f32da981068acca7dba.jpg
 
Miło nam także przedstawić nowego partnera medialnego Radio Kaszebe, rozwijającą się stację radiową. W rozgłośni będzie można usłyszeć zapowiedzi oraz relacje meczowe, ciekawostki na temat klubu, a także wygrać bilety na mecze rozgrywane w Gdyni!
 
Radio Kaszëbë rozpoczęło nadawanie w grudniu 2004 r. Od tego czasu udział stacji w regionalnym rynku radiowym wzrósł o 164%, czyniąc ja najchętniej słuchaną stacją lokalną na Pomorzu! Zasięg stacji obejmuje 800 tys. mieszkańców powiatów puckiego, wejherowskiego, kartuskiego, kościerskiego, części powiatów bytowskiego, chojnickiego i lęborskiego oraz Trójmiasta. Jedną z trzech częstotliwości radia - 90,1 FM, 92,3 FM lub 98,9 FM - codziennie wybiera ok. 80 tys. osób.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/kaszebe_a6eeac81b6efdc12960b8d3bb9697af1.jpg
 
Serdecznie witamy nowych Partnerów oraz mamy nadzieję, na owocną współpracę!
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia