Juniorzy starsi pokonali w Gdańsku Polonię

Pomorska Liga Juniorów Starszych - 19. kolejka:

Polonia Gdańsk - Arka Gdynia 0:3 (0:1)

RELACJA

Zwycięsko zakończyli juniorzy Starsi mecz w 19. kolejce Pomorskiej Lidze Juniorów Starszych z Polonią Gdańsk. W 28 minucie po indywidualnej akcji, uderzeniem z 16 metrów, bramkę zdobył Marcin Pawłowski. Na 2:0, po podaniu Marcina Pawłowskiego, podwyższył Damian Bakun w 66 minucie meczu. Ostatnia bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorza Kowalskiego i uderzeniu głową Marcina Stefanika. Arkowcy w czwartym meczu rundy wiosennej wygrali po raz pierwszy, demonstrując większą dojrzałość w grze i skuteczniej wykorzystując stwarzane sytuacje bramkowe. Miejmy nadzieje, że będzie to moment zwrotny w grze naszej drużyny.