TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.03.2012

Rusza runda wiosenna - sprawdź gdzie możesz wygrać bilety!

Runda wiosenna sezonu 2011/2012 rusza już za kilka dni. Tradycyjnie przed meczami startują również konkursy, w których można wygrać bilety na mecze rozgrywane w Gdyni. Poniżej podpowiadamy w jaki sposób można zdobyć wejściówki!

 

Przede wszystkim gorąco zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na facebooku i brania udziału w cyklicznych zabawach ogłaszanych przed meczami. Pierwsza zabawa KTO NA ZDJĘCIU już ruszyła!

 

Poza zabawami organizowanymi przez klub, zachęcamy do udzialu w licznych konkursach organizowanych przez naszych partnerów:

 

1. W dniu każdego meczu Radio Eska przygotowuje dla Was 14 biletów do wygrania. Wystarczy zadzwonić do redakcji w porannym programie między 8.00-10.00 - pierwsze 14 osób wygrywa!

 

2. Dziś i w czwartek w Dzienniku Bałtyckim znajdziecie pytanie konkursowe. Dziesięć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wygrywa bilety na mecz.

 

3. Kolejnym partnerem radiowym, który przygotował dla Was bilety jest Radio Plus. Wystarczy uważnie słuchać radia, by w momencie ogłoszenia konkursu przez redaktora zadzwonić i wygrać podwójne zaproszenie na mecz. Do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

 

4. W celu wygrania biletu zapraszamy również na naszą oficjalną stronę u naszego partnera EKSTRAKLASA.NET.

 

Ponadto U7, nasz wieloletni Partner oraz fundator nagrody w konkursie organizowanym w przerwie meczowej przygotował dla Was specjalną promocję! Wszystkie osoby, które zakupią bilet na mecz PP ze Śląskiem Wrocław bądź sobotni mecz z Niecieczą otrzymają 20% rabat na kręgle bądź bilard w Bowling Klub U7 w Gdyni - oczywiście za okazaniem biletu.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia