TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.03.2012

Konkurs na billboard Arki Gdynia rozstrzygnięty.

Konkurs na billboard "zaproszenie na mecze z udziałem  ARKI GDYNIA" został rozstrzygnięty. Specjalne jury, w którym składzie znajdowali się przedstawiciele miasta Gdynia, Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki jak i przedstawiciele klubu, wyłoniło zwycięzcę konkursu. 

 

Pan Damian Tarabasz swoim pomysłem na plakat pokonał kilkunastu konkurentów i to właśnie jego dzieło zostanie wykorzystane  w kampanii billbaordowej, która obejmie swoim zasięgiem całe miasto.

 

Ponadto dla zwycięzcy przygotowaliśmy voucher o wartości 1000 zł do realizacji w klubowym salonie sportowym Fan Shopie oraz dwa karnety VIP na mecze podczas rundy wiosennej trwającego sezonu.


Przed Arką Gdynia wielkie wyzwania. Już w marcu rozpoczyna się  runda wiosenna rozgrywek ligowych. Przed Arką  Gdynia bój o powrót do EKSTRAKLASY i walka o PUCHAR POLSKI, więc korzystając z okazji i przesłania jakie niesie ze sobą  billboard, chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupu  biletów na mecze  rundy wiosennej za pośrednictwem INTERNETU - to najwygodniejsza forma zakupu, a wydruk biletu następuje w domu.

 

 

 Wraz z laureatem konkursu zachęcamy do korzystania z zakupu biletów  przez Internet.

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia