TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.02.2012

Trener wciąż szuka

Petr Nemec nie ustaje w poszukiwaniach wzmocnień do swojej drużyny. W środę na treningu żółto-niebieskich pojawił się bowiem kolejny kandydat do gry w gdyńskiej drużynie, tym razem obrońca.

 

Arkowcy powoli przenoszą się myślami do ciepłej Turcji, gdzie czekają już na nich jak zwykle świetnie przygotowane, trawiaste boiska i przyjemna ponad piętnastostopniowa temperatura. Zanim jednak zrzucą kilka warstw ciepłych ubrań, muszą zrealizować wyznaczony przez  Nemca plan w polskiej zimowej aurze. Dziś zajęcia rozpoczęły się od wizyty na siłowni, gdzie jak zwykle Arka przebywała ok. 1,5 godziny, a po południu piłkarze pojawili się na sztucznej murawie Narodowego Stadionu Rugby.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0097_kopia_62552c985637ffe2c224d192f28bf73f.jpg

Dariusz Michalak

 

Wśród trenujących pojawiła się jedna nowa postać. Był nią Dariusz Michalak, ostatnio reprezentujący drugoligowego Górnika Wałbrzych. Ten 21-letni zawodnik (ur. 6 lipca 1990 r.) jest obrońcą, zwykle występował na jej prawej stronie. Jesienią wystąpił w 18 meczach Górnika, w tym 13 rozegrał od pierwszej do ostatniej minuty. Arka nie jest pierwszym klubem, w którym Michalak stara się o angaż w ostatnich miesiącach. Jesienią szukał szczęścia w Lechii Gdańsk, a w tym roku był testowany przez bytomską Polonię i ŁKS Łódź.

 

Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia