TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.02.2012

Konkurs - zaprojektuj billboard Arki Gdynia.

Niech Twoje dzieło udekoruje Nasze Miasto!

Ogłaszamy konkurs na plakat – zaproszenie na mecze z udziałem  ARKI GDYNIA.
Dla grafików, zarówno tych z zawodu jak i z powołania. Stwórz plakat, który będzie oddawał charakter niezwykłego miasta jakim jest GDYNIA i wyjątkowego klubu jakim jest ARKA GDYNIA. Gdynia to miasto młode, dynamiczne zarażające  swoją energią i witalnością.  Miasto, w  którym łapie się wiatr w żagle, a nowe pomysły chętnie realizuje.


Przed Arką Gdynia wielkie wyzwania. Już w marcu rozpoczyna się  runda wiosenna rozgrywek ligowych. Przed Arką  Gdynia bój o powrót do EKSTRAKLASY i walka o PUCHAR POLSKI. Stadion Miejski przy ul. Olimpijskiej w Gdyni stanie się areną niezwykłych zmagań  sportowych, gdzie ambicja, determinacja i pasja  będą szły w parze z kulturalnym dopingiem i walką fair play.


Zaproś mieszkańców Gdyni, kibiców Arki, miłośników dobrej piłki na  widowiska   z udziałem gdyńskiego zespołu, przebiegające w przyjaznej atmosferze i podczas  których każdy,  bez względu na wiek, płeć i kolor skóry będzie się czuł bezpiecznie.

Stawiamy tylko jeden warunek plakat musi być oryginalny!
Reszta zależy od twojej inwencji twórczej
Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego 2012.

Adres korespondencyjny to konkurs@arka.gdynia.pl

 

Dla zwycięzcy przygotujemy voucher o wartości 1000 zł do realizacji w klubowym salonie sportowym Fan Shopie, dwa karnety VIP na mecze podczas rundy wiosennej trwającego sezonu. Ponadto, projekt zostanie wykorzystany  w trzymiesięcznej kampanii billbaordowej.


Życzymy powodzenia i czekamy na zgłoszenia.
Szczegółowe informacje w Regulaminie Konkursu.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia