TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.11.2011

I Międzynarodowa Galeria Wlepek Klubowych i Sportowych! Weź udział!

Wlepki popularne są  wśród kibiców drużyn sportowych. Będą oni mieli teraz okazję je pokazać na  pierwszej tego typu wystawie na świecie!

 

Jej sukces uzależniony jest od klubów, kibiców i miłośników sportu. Wlepki mogą przekazywać kluby, kolekcjonerzy,kibice, czyli wszyscy, którzy pragną, by dane "vlepy" oglądane były z dumą przez tysiące sympatyków sportu.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Arka_Gdynia_Wielki_Kack_d2d2a9e4aa893c0b3e836b55857a8306.jpg

(przykladowa wlepka by patyczakos)

 

Wlepki muszą wiązać się (graficznie, tematycznie) ze sportem, czyli mogą to być klubowe (np. piłka nożna, żużel, siatkówka, koszykówka, hokej, piłka ręczna, futsal, rugby, łączone, itp.) i reprezentacyjne (np. Polska, itp.) pamiątki.

 

Ważne by dany klub był reprezentowany na wystawie kilkoma wlepkami. Będzie to także dobra promocja klubów. Po pierwotnym otwarciu wystawy wlepki będą wędrować po kilku miastach.


Do wszystkich, którzy przyczynią się do rozwoju galerii (m.in.prześlą wlepki), zostaną wysłane zaproszenia na wielkie otwarcie!
 
Zostaną na nie zaproszeni liczni goście, m.in.: piłkarze, działacze i artyści. Będzie to prawdziwe święto klubów i kibiców!

 

Chcesz by TWÓJ KLUB był reprezentowany? Prześlij wlepki do organizatorów na poniższy adres:

 

Tomasz Pakuła
ul. Dominikańska 2
22-440 Krasnobród

 

Wstępny program wystawy  -  niedziela, 13 listopada 2011, godz. 14:00

 

- pokaz Freestyle Football: Michał Rycaj (brązowy medalistaMistrzostw Świata z Malezji, zwycięzca Międzynarodowych Mistrzostw Polski 2010), Paweł Wierzchowski i Serhiy Myroniuk (Ukraina)

 

- pokaz karate w wykonaniu Zamojskiego Klubu KarateTradycyjnego (instruktor Radosław Niziołek)

 

- pokaz tańca Patryka Kawki - Mistrza Świata w tańcu "Electricboogie"

 

- pokaz iluzjonisty Igora Lewandowskiego

 

- konkursy żonglerki, wiedzy o piłce nożnej i Galerii ReviaPark

 

- rozmowa o kolekcjonerstwie wlep i panel dyskusyjny o piłcenożnej "Piłka nożna dla kibica" z udziałem zaproszonych gości


- pokaz ekstremalnej jazdy ma motocyklach (stunt ifreestyle) w wykonaniu Frantic Riders Squad Zamość (parking przed Revia Park)

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia