TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.10.2011

Do Szczecina dobrze zakończyć "jesień".

To niewątpliwie będzie dla Arki "mecz rundy". W 17 kolejce coraz lepiej spisujący się żółto-niebiescy zagrają w Szczecinie z trzecim zespołem w tabeli  Pogonią Szczecin. Stawką dla "Portowców" będzie nawet pozycja lidera tabeli (przy innych korzystnych wynikach) na zakończenie wlaściwej rundy jesiennej. Wszak to półmetek rozgrywek i z jakiej pozycji wyjściowej obie ekipy przystapią do rundy rewanżowej już ...w następnym tygodniu zadecyduje m.in. to spotkanie. 

 

Obie  ekipy są na fali, obie nie przegrywają ostatnio spotkań i na pewno każda z nich będzie chciała podtrzymać serię zwycięstw (Pogoń ostatnio zremisowała 0:0 w Płocku, ale jak opowiada w wywiadzie udzielonym naszej stronie obecny kapitan "Portowców" Bartosz Ława uczyniła to przy wybitnej nieskuteczności). 

 

Petr Nemec i jego zawodnicy jadą do Szczecina świadomi swojej wartości. To już nie jest ta "przestraszona" i niepewna swoich umiejętności grupa indywidualności, ale zgrany zespół który potwierdził w kolejnych ostatnich meczach, że stać go na osiągnięcie celu jakim byłby awans w przyszłym roku do Ekstraklasy. Pogoń nie boi się Arki, ale Arka nie boi się Pogoni! Do Szczecina gdzie zapowiada się rekordowa frekwencja 10 tys widzów udaje się spora grupa fanów Arki. Pozostali będą mogli zobaczyć to spotkanie na ekranach telewizorów dzięki relacji w Orange Sport (także zapraszamy do pubu "Olimpijska 5").


Wierzymy, że ta koncówka jesieni może należeć do Arki i pierwszy kroczek należy wykonać właśnie w Szczecinie!

 

Osiemnastka meczowa na spotkanie z Pogonią pozostała bez zmian. Trener Petr Nemec nie chce nic zmieniać w dobrze funcjonującym mechanizmie, poza tym wciąż nie może brać pod uwagę kontuzjowanego Omara Jaruna, oraz wracających dopiero po urazach Ensara Arifovića i Pawła Czoski.

 

Nasz zespół po przeprowadzeniu o godz. 11 treningu i po obiedzie ok. 12.30 wyjechał do Szczecina w składzie:

 

Bramkarze:

1. Marcin Juszczyk

26. Maciej Szlaga

 

Obrońcy:

4. Krzysztof Łągiewka

22. Damian Krajanowski

25. Sławomir Mazurkiewicz

42. Bartosz Brodziński

 

Pomocnicy:

11. Piotr Kuklis

13. Jakub Kowalski

14. Mateusz  Szwoch

16. Piotr Kasperkiewicz

18. Petr Benat

20. Marcin Radzewicz

23. Bartłomiej Niedziela

33. Tomasz Jarzębowski

 

Napastnicy:

2. Fabian Słowiński

15. Bartosz Flis

27. Mirko Ivanovski

29. Janusz Surdykowski

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia