12.09.2011

Piłkarski weekend w niższych ligach. (Express Gdyński)

Zespoły z Gdyni rywalizowały o punkty w ligach Pomorskich. Po dwóch meczach bez zwycięstwa w końcu 3 punkty zainkasowały rezerwy Arki.

Do Gdyni przyjechała Wietcisa Skarszewy. Zespół, który do tej pory spisywał się bardzo dobrze i tylko raz przegrał, także w niedzielnym spotkaniu nie zamierzał odpuszczać podopiecznym Dariusza Mierzejewskiego. Szkoleniowiec gospodarzy miał znów do dyspozycji kilku zawodników z kadry pierwszego zespołu. W bramce tym razem pojawił się Michał Szromnik. Na lewej stronie obrony wystąpił Radosław Strzelecki a w pomocy Krzysztof Bułka i Jakub Kowalski.

Gdynianie mieli problemy z przebiciem się przez szczelną obronę Wietcisy. Pierwszą bramkę żółto-niebiescy zdobyli w 54 minucie Mateusz Szwoch głową pokonał bramkarza gości. Wynik na 2:0 ustalił 74 minucie Mikołaj Danielowski. Arka została wiceliderem tabeli ze stratą punktu do Pomorza Potęgowo.