TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

27.08.2011

Trenerzy po meczu: Sprawiedliwy remis w upale.

Trenerzy na pomeczowej konferencji byli zgodni, że remis był sprawiedliwy, a reżyserem poczynań zawodników na boisku był też... upał, który także i im mocno dawał się we znaki.

 

Petr Nemec:

 

Był to typowy I ligowy mecz, z dużym zaangażowaniem z obu stron. Największym przeciwnikiem była dziś pogoda. W tym upale trzeba mieć wyrozumiałość dla zawodników, bo biegać  przy takiej pogodzie to nic przyjemnego. Mogło zdecydować kto strzeli pierwszy bramkę. My byliśmy tego bliżej. Mirko Ivanovski nie trafił prawie w pustą bramkę, jeszcze potem Marcin Budziński mógł dobić. To jest tylko piłka, wygrywa się wtedy gdy strzela się bramki, dlatego remis uważam za sprawiedliwy. To mój trzeci mecz wyjazdowy z Arką. Cieszę się, że zespół zaczyna funkcjonować, komunikuje się ze sobą. Atmosfera jest coraz lepsza i wierzę, że wyniki też do tego „doskoczą“. Wiem, że dziennikarze wyliczają poszczególne mecze, ale mnie to nie interesuje. Nie ma co oglądać się za siebie, ja patrzę w przyszłość. Tu trzeba grać i strzelać bramki , tak jak pokazaliśmy to z Elblągiem. Dziś tego zabrakło, ale jest to dopiero 6 kolejka i trzeba grać.

 

Marcin Kaczmarek:

 

Niedawno Olimpia Grudziądz mogła z Arką rozegrać jedynie sparing, dlatego cieszę się, że jesteśmy w I lidze i możemy się od tych klubów uczyć wszystkiego. I piłki i  organizacji. Co do samego meczu pogoda nie pozwoliła aby był on dużo lepszy. Czapki z głów przed zawodnikami. Ja tylko stałem, a jestem zmęczony. Zawodnicy pokazali charakter. Ja powiedziałem w tygodniu, że z Arką, która ma spory potencjał można zremisować i tutaj nie mogę mieć pretensji, chociaż mieliśmy swoje sytuacje  w tym meczu. Wrócę natomiast do czegoś innego. Jeśli w 3 poprzednich meczach nie zdobywamy punktów ,nie ze swojej winy, to ten dorobek punktowy musi być taki jaki jest. Brakuje nam jednak tych 3 oczek ,aby mieć większy komfort, a na nie zasłużyliśmy. Gratuluję zaangażowania, dziekuję za ten mecz, gramy dalej. Arce życzę samych sukcesów.

 

notował: Skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia