TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.08.2011

Żołnierewicz przedłużył kontrakt z Arką. (SportoweFakty.pl)

18-letni wychowanek klubu, obrońca Krystian Żołnierewicz podpisał z Arką Gdynia nową umowę, obowiązującą do 30 czerwca 2013 roku. Utalentowany obrońca obecnie przechodzi indywidualną rehabilitację po odniesionej w czerwcu kontuzji prawego kolana.
 
Krystian Żołnierewicz to młody i utalentowany obrońca, który do pierwszego zespołu żółto-niebieskich trafił w ubiegłym sezonie z drużyny grającej w Młodej Ekstraklasie. W ekstraklasie zadebiutował 19 listopada 2010 roku, w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Legii Warszawa. Dotąd rozegrał 4 mecze w ekstraklasie. 

Obecnie popularny "Żołnierz" przechodzi końcową fazę rehabilitacji i rozpoczął już treningi biegowe po groźnej kontuzji więzadła krzyżowego w prawym kolanie, której nieszczęśliwie nabawił się podczas czerwcowego treningu w klubie. Wcześniej, w dniach 9-11 czerwca obrońca był na testach i trenował z bezpośrednim zapleczem pierwszego zespołu włoskiego Lazio Rzym. 

W związku z aktualnymi przepisami PZPN jego kontrakt mógł zostać rozwiązany po ukończenia przez zawodnika 18 lat. Klub oraz piłkarz ustalili jednak nowe warunki kontraktu na okres kolejnych dwóch lat.
 
Aleksander Wójcik Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia