TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.07.2011

Kowalski bliżej Arki! Kadra na ukończeniu?

Na zakończenie drugiego zgrupowania arkowcy zagrają dziś sparing z wystepującą na 6 poziomie rozgrywek niemieckich  (Landesliga Sachsen) drużyną VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

 

Po tym meczu żółto-niebiescy wracają do Gdyni gdzie powinni zameldować się nad ranem. Trener Petr Nemec zapewne spróbuje ustawienia najbardziej zbliżonego do tego jakiego można oczekiwać na inauguracje z Wartą.

 

Co prawda kilku zawodników nie ma jeszcze zawartych kontraktów, ale trwają w klubie  prace nad tym aby po powrocie ich do Polski podpisy stały się formalnością. Dotyczy to: Bartłomieja Niedzieli i Radosława Strzeleckiego oraz  indywidualnego kontraktu Jakuba Kowalskiego, ale w jego przypadku najważniejsze, a więc umowa z UKS SMS Łódź została zawarta. Zapadną także decyzje dotyczące Krzysztofa Łągiewki i Davida Prochazki. Maciej Szlaga przejdzie jeszcze dodatkowe badania medyczne.

 

Wydaje się więc, że proces budowy drużyny na tym etapie zbliża się pomału do końca.

 

 tr

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|