TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.05.2011

Arkowcy w kadrze i na urlopach.

Po przyjeździe z Wrocławia do Gdyni nad ranem trener Frantisek Straka spotkał się w południe z zespołem. Życzył wszystkim powodzenia i podziękował za współpracę. Zawodnicy w klubie mają stawić się 20 czerwca. Jeśli chodzi o dalszą przyszłość zespołu klub informować będzie w komunikatach na stronie oficjalnej.

 

Nie wszyscy wrócili jednak do Gdyni. Michał Szromnik i Krystian Żołnierewicz wrócili na zgrupowanie  kadry U-18.

 

Zgrupowanie kadry trenera Władysława Żmudy potrwa do  3 czerwca i połączone będzie z wyjazdowym, towarzyskim  dwumeczem z reprezentacją Szwecji. 

 

Na zgrupowanie kadry U-20  Stefana Majewskiego pojechali Paweł Czoska i Marcin Budziński. Kadra rozegra spotkania z Włochami (4 czerwca na wyjeździe) oraz z Grecją (6 czerwca w Radomsku).

 

Wcześniej informowaliśmy także o powołaniach dla Tadasa Labukasa i Ervina Skeli.

 

Warto dodać, że na konsultację szkoleniową kadry U-15  trener Robert Wójcik powołał Michała Gałeckiego z drużyny juniorów młodszych trenera Krzysztofa Janczaka. Połączona ona będzie z dwumeczem Polska - Słowacja.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia