TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

23.05.2011

Między Wisłą i Arką. (legia.com)

W poniedziałek przed południem piłkarze Legii spotkali się na boisku bocznym przy Łazienkowskiej 3. Dla podopiecznych Macieja Skorży były to pierwsze zajęcia po wygranym starciu z Wisłą Kraków.

 

Zawodnicy zostali podzieleni na grupy. Indywidualnie dookoła boiska truchtali Daniel Łukasik i Srdja Kneżević. Obaj wystąpili w niedzielnym meczu Młodej Legii. Niestety w zajęciach nie uczestniczył Bruno Mezenga. Brazylijczyk doznał kontuzji podczas spotkania w Krakowie.

 

Na początku zajęć indywidualnie ćwiczył również Inaki Astiz. Hiszpan pracował z Jackiem Magierą, jednak po upływie kilkunastu minut dołączył do reszty drużyny. W trakcie rozgrzewki oddzielnie z Krzysztofem Dowhaniem pracowali bramkarze – Marijan Antolović oraz Wojciech Skaba

 

Pozostali piłkarze po rozbieganiu i ćwiczeniach rozciągających wzięli udział w popularnym „dziadku”. Później Maciej Skorża opracował przygotowanie taktyczne przed zbliżającym się meczem z Arką Gdynia. Nasz szkoleniowiec ustawiał piłkarzy w różnych konfiguracjach i podpowiadał zawodnikom jak ci powinni realizować założenia. Sporym ułatwieniem będzie powrót do gry duetu Vrdoljak Borysiuk. W poniedziałek obaj trenowali „na pełnych obrotach”. 

 

Zajęcia zakończyły się grą treningową. Po niej legioniści ustawili się do wspólnego zdjęcia z uczestnikami wycieczki, którzy wczesnym popołudniem pojawili się przy Łazienkowskiej 3. 

 

Emil Kamiński 

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony