TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.05.2011

Wygraj karnety i bilety!

W konkursie Akademii Prawa Jazdy zasady zabawy są bardzo proste. Wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@akademiaprawajazdy.pl z wynikiem meczu Arka Gdynia - Legia Warszawa. Spośród osób, które nadeślą poprawną odpowiedź rozlosowany zostanie bilet na trybunę Tory. Dodatkowo sposród wszystkich uczestników rozlosowany zostanie bilet na trybunę Górka. Liczą się tylko e-maile wysłane do 25 maja do godziny 19:00. Każdy uczestnik może wysłać tylko jednego e-maila. 

 

Rozwiązanie konkursu 26 maja na oficjalnej stronie Facebook'a Akademii Prawa Jazdy.

Nagrody do odebrania w biurze Akademii Prawa Jazdy przy ulicy Świętojańskiej 68/3 (nad EMPiKiem - II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, sobota w godz. 10-13, tel. 58 661 11 11.  Powodzenia!

 

 

Na oficjalnym profilu Arki na Facebooku nagrodą za prawdiłowe wytypowanie minuty, w której  pierwszą bramkę strzeli nasz zawodnik w meczu z Legią Warszawa jest aż 5 karnetów na rundę jesienną sezonu 2011/2012.

 

 


 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia