TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.04.2011

"Różowe sznurówki - zrób USG".

Pod takim hasłem zawodnicy Ekstraklasy i I Ligi rozegrają mecze najbliższej kolejki. Aby wyrazić swoją solidarność z osobami toczącymi walkę z chorobami nowotworowymi, piłkarze wystąpią w różowych sznurówkach. Inicjatorem akcji jest Polski Związek Piłkarzy, a Ekstraklasa SA udzieliła jej pełne wsparcie.

 

 Marek Pięta, prezes PZP:

 

"Nowotwór to jedna najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych naszych czasów, która, niestety, nie omija także piłkarzy. Poparcie dla inicjatywy PZP wyrazili zawodnicy wszystkich polskich klubów występujących w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych. Z ogromnym entuzjazmem przyjęli pomysł zamanifestowania faktu, iż nieobojętne są im problemy natury społecznej. Wielu z nich miało okazję występować z tragicznie zmarłymi Krzysztofem Piszczkiem i Jakubem Ławeckim, którym walki z chorobą nie udało się wygrać. Ta akcja to hołd także dla nich. Wsparcie dla naszej inicjatywy zadeklarowali również organizatorzy polskich rozgrywek piłkarskich".

Andrzej Rusko, prezes Ekstraklasy SA:

 


"Za każdym razem gdy przy okazji podobnych inicjatyw możemy wykorzystywać ogromny potencjał i popularność piłkarskiej Ekstraklasy powinniśmy to czynić. Stąd deklarujemy pełną przychylność i wsparcie wydarzeń zaplanowanych na dni w których będzie rozgrywana 23. kolejka Ekstraklasy. Ta akcja pokazuje solidarność całego środowiska piłkarskiego z osobami walczącymi z chorobami nowotworowymi".

 

 (PZP/Ekstraklasa SA)
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia