TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.03.2011

Piłkarz rundy: Ervina pierwszy raz.

Za nami czwarta kolejka rundy rewanżowej i kolejne głosowanie na najlepszego/najpopularniejszego zawodnika Arki w rundzie wiosennej. Przypominamy, że klasyfikację zawodników Arki prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondach pomeczowych  umieszczanych na stronie www.arka.gdynia.pl.

 

Tym razem można powiedzieć, że kibice wydali już wstępną ocenę jeszcze w końcówce meczu z Zagłębiem, gdy nie ukrywali niezadowolenia z powodu wyniku jak i przebiegu rywalizacji zwłaszcza w drugiej połowie.

 

Sonda pokazała wyraźnie. Pozytywnie została oceniona gra Ervina Skeli, który pierwszy raz zagrał w wyjściowym składzie oraz kolejny raz Miroslava Bożoka, który umocnił się na prowadzeniu. Także wracający po kontuzji do gry Denis Glavina przypomniał się pozytywnie kibicom strzeleniem bramki, podobnie jak asystent przy golu - Paweł Zawistowski. Na piątym miejscu "załapał" się Marcelo Moretto.

 

Klasyfikacja meczu z Zagłębiem Lubin:

1. Ervin Skela - 37% (372 głosy) - 5 pkt.

2. Miro Bożok - 29% (291) - 4 pkt

3. Denis Glavina - 11% (107) -  3 pkt.

4. Paweł Zawistowski - 9% (86) - 2 pkt

5. Marcelo Moretto - 3%(27) - 1 pkt

 

Łącznie: 1001 głosów

Klasyfikacja po 4. kolejce wiosny:

1. Miro Bożok - 14 pkt.

2. Marcelo Moretto - 9 pkt

3. Emil Noll - 6 pkt

4. Giovani Duarte, Ervin Skela - 5 pkt

5. Robert Bednarek, Krystian Żołnierewicz, Paweł Zawistowski- po 4 pkt

6. Denis Glavina - 3 pkt
7. Ante Rozic, Tadas Labukas, Junior Ross - po 2 pkt

 

Dziękujemy za oddane głosy!

 

Przypominamy zasady: Punkty (5,4, 3,2,1) przyznawane są pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.). Przy większej ilości graczy o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".


W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

W rundzie jesiennej  rekordzistą naszego plebiscytu był Mirko Ivanovski, który cztery razy zostawał najlepszym zawodnikiem meczu: Lech, Górnik, Cracovia, Bełchatów. Dwukrotnie zawodnikiem meczu wybierano: Denisa Glavinę, Miroslava Bożoka i Pawła Zawistowskiego.
 
 Najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy wiosennej".

 


tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia