TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.03.2011

Andrzej Czyżniewski: Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale...nie beznadziejnej. (Dziennik Bałtycki)

- Skoro mówię, że Dariusz Pasieka jest trenerem Arki, a najbliższy mecz gramy z Widzewem, to powinien w Łodzi zająć miejsce na ławce trenerskiej - wyjaśnia Andrzej Czyżniewski, dyrektor sportowy Arki.

 

Cztery wiosenne mecze, tylko dwa zdobyte punkty, nadal przedostatnie miejsce w tabeli. Czy w Arce potrzebny jest sztab kryzysowy?

 
- Śledzimy grę drużyny, z tabelą też jesteśmy na bieżąco. Nie ma co ukrywać, że znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Trudnej, ale... nie beznadziejnej. Wiele spotkań i punktów do zdobycie jeszcze w tym sezonie przed nami. Chociaż dzisiaj o to trudno, trzeba zachować optymizm i wiarę, że wyjdziemy z tych opresji obronną ręką. A sztab kryzysowy? Nie wydaje mi się, aby teraz coś w tej sytuacji zmienił. 

 

Po piątkowym meczu kilku kibiców dzwoniło do redakcji z zapytaniem , czy trenerem Arki pozostanie Dariusz Pasieka?
 

- W standardach pracy obowiązujących w Arce o jakichkolwiek zmianach pierwszy dowiedziałby się bezpośrednio zainteresowany. Na dzisiaj trenerem Arki jest nadal Dariusz Pasieka

 

Poprowadzi Arkę w najbliższym meczu z Widzewem w Łodzi? 

- Skoro mówię, że jest trenerem, a najbliższy mecz gramy z Widzewem, to powinien w Łodzi zająć miejsce na ławce trenerskiej. 

Gwizdy zawiedzionych kibiców, niecenzuralne okrzyki z trybun, tego dawno już w Gdyni nie było? 

- Powiem tak, rozumiem kibiców i ich niezadowolenie. Tak jak w drugiej połowie meczu z Zagłębiem grać po prostu nie można. Oczywiście, że nie chciałbym słyszeć tych gwizdów. To przykre. 

 

Rozmawiał Janusz Woźniak 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia