TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.03.2011

Piłkarz rundy: Giovanni najlepszy z Lechem.

Za nami druga kolejka rundy rewanżowej, a więc i drugie głosowanie na najlepszego/najpopularniejszego zawodnika Arki w rundzie wiosennej. Przypominamy, że klasyfikację zawodników Arki prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondach pomeczowych  umieszczanych na stronie www.arka.gdynia.pl.

 

Pierwszym laureatem po meczu z Wisłą został głosami kibiców po wyrównanej "walce" Marcelo Moretto, natomiast po meczu z Lechem nie było watpliwości. Ambitna gra Giovaniego Duarte została doceniona i zdecydowanie pokonał swoich kolegów mając  więcej głosów (329) niż pozostała czwórka graczy. Tam różnice byly minimalne i między Miro Bożokiem, a Emilem Nollem mieliśmy zaledwie 10 punktow różnicy.

 

Giovanni nie krył zadowolenia:  Do tej pory nie miałem zbyt wielu okazji do tego aby się pokazać. Ciężko pracowałem na obozach, trener daje mi szansę. Mam nadzieję, że dzięki mojej dobrej grze więcej osób o mnie usłyszy i będzie wiedziało kto to Giovanni.


 Najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy wiosennej".

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/puchar_0a303711b10f9ac2f6a579248d86b643.jpg

 

Klasyfikacja meczu z Lechem Poznań:

1. Giovani Duarte - 36% - 5 pkt.

2. Miro Bożok - 9% (84 głosy) -  4 pkt.

3. Marcelo Moretto - 9% (81) - 3 pkt

4. Tadas Labukas - 8% (77) - 2 pkt
5. Emil Noll- 8 % (74) - 1 pkt
 

Łącznie: 911 głosów

Klasyfikacja po 2. kolejce wiosny:

1. Marcelo Moretto - 8 pkt

2. Miro Bożok - 7 pkt.

3. Giovani Duarte - 36% - 5 pkt.
4. Robert Bednarek- 4 pkt
5. Ante Rozic, Tadas Labukas  - po 2 pkt

6. Emil Noll, Paweł Zawistowski - 1 pkt

 

Przypominamy zasady: Punkty (5,4, 3,2,1) przyznawane są pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.). Przy większej ilości graczy o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".


W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

W rundzie jesiennej  rekordzistą naszego plebiscytu był Mirko Ivanovski, który cztery razy zostawał najlepszym zawodnikiem meczu: Lech, Górnik, Cracovia, Bełchatów. Dwukrotnie zawodnikiem meczu wybierano: Denisa Glavinę, Miroslava Bożoka i Pawła Zawistowskiego.

Dziękujemy za oddane głosy!

tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia