TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.10.2010

Zostań partnerem Arki! Poszukujemy nowych punktów sprzedaży biletów.

Już w lutym przyszłego roku Arka Gdynia zadebiutuje na nowym, 15-tysięcznym stadionie przy ul. Olimpijskiej. Liczymy na dużą frekwencję, dlatego chcąc ułatwić kibicom zakup karnetów i biletów, staramy się zwiększyć liczbę punktów, w których dostępne będą wejściówki na mecze Żółto-Niebieskich.

Punkty są rozpoznawalną marką wśród kibiców, a ich dane są umieszczone na oficjalnej stronie internetowej klubu oraz w prasie.

Jeśli prowadzisz sklep, kiosk, bar lub inną firmę z łatwym dostępem dla klientów, posiadasz drukarkę, komputer z oprogramowaniem Windows XP lub nowszym i dostęp do Internetu to nie zwlekaj, gdyż jest to propozycja właśnie dla Ciebie i liczymy na Twoje wsparcie.

Otrzymaliśmy już kilka zgłoszeń i w najbliższym czasie poinformujemy o otwarciu nowych punktów sprzedaży biletów.Nadal poszukujemy punktów z rejonów:

- Witomina
- Chyloni
- Cisowej
- Oksywia
- Kościerzyny
- Kartuz


Osoby / firmy zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie emaila do klubu na adres ssa@arka.gdynia.pl z dopiskiem w tytule „Arka bilety”, wpisanym adresem firmy oraz kontaktowym numerem telefonicznym. Ze wszystkimi zainteresowanymi się skontaktujemy i przekażemy warunki współpracy.

Zapraszamy do Żółto-Niebieskiej rodziny!

Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia