TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

17.08.2010

Piłkarz rundy: Mirko najlepszy z Lechem. Denis Glavina prowadzi.

Przypominamy, że od tej rundy na podstawie wyników sond pomeczowych prowadzimy klasyfikację zawodników Arki na podstawie ilości oddanych głosów kbiców.

Klasyfikacja prowadzona będzie przez rundę jesienną (15 kolejek bez meczu z Wisłą w grudniu). Na tym spotkaniu najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy jesiennej".

Punkty (5,4, 3,2,1) przyznane będą pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.)

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

Tym razem nie było tak przygniatającej przewagi zwycięzcy jak poprzednio Denisa, który miał aż 35%. Mirko Ivanovski został doceniony za grę po świetnej zmianie i ożywieniu ataku i siły ofensywnej Arki. Wyprzedził początkowo prowadzącego Denisa, który z kolei podzielił się miejscem z Marciano Brumą, który po raz drugi zajął miejsce ex aequo.

Mirko podziękował kibicom za wybór:
Widziałem sondę i cieszy mnie, że kibice docenili moją grę mimo, że nie grałem od początku. Ja nie oddawałem głosów na siebie (śmiech). Postaram się ich nie zawieść także w meczu z Górnikiem, jeśli oczywiście trener da mi szansę znowu zagrać na co liczę.

Klasyfikacja i wybór po meczu z Lechem:
1. Mirko Ivanovski - 17% - 5 pkt
2. Denis Glavina, Marciano Bruma - po 14% - po 3,5 pkt.
3. Norbert Witkowski - 10% - 2 pkt
4. Paweł Zawistowski - 8% - 1 pkt

Łącznie 1270 głosów.

Klasyfikacja po 2 kolejkach:

1. Denis Glavina - 8,5 pkt
2. Marciano Bruma - 7pkt.
3. Norbert Witkowski - 5,5 pkt.
4. Mirko Ivanovski - 5 pkt
5. Paweł Zawistowski - 3 pkt
6. Rafał Siemaszko - 1 pkt

Dziękujemy za oddane głosy!

trPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia