01.04.2010

Arka - Polonia: Powiedzieli po meczu.

Dariusz Pasieka (Arka Gdynia): - O pierwszej połowie w wykonaniu mojej drużyny nie mam wiele do powiedzenia. To nie była piłka nożna, to nie była Arka Gdynia, to nie był mój zespół. W szatni powiedzieliśmy sobie kilka ostrych słów i w drugiej połowie zaczęliśmy grać. Podkręciliśmy tempo, zaczęliśmy grać szybciej i agresywniej. Niestety, znów potwierdziło się piłkarskie powiedzenie, że zmarnowane sytuacje się mszczą. Powinniśmy wygrać 3:1, a zremisowaliśmy 2:2, znów tracąc bramkę w dziecinny sposób. Mogliśmy wygrać i odrobinę odskoczyć od strefy spadkowej, a tymczasem znów się nie udało.

Jurij Szatałow (Polonia Bytom): - Z całą pewnością najbardziej zadowoleni po tym meczu są kibice, bo zobaczyli pełne emocji widowisko, ale mnie raczej nie mogło ono przypaść do gustu. Uważam, że nasza gra nie miała wiele wspólnego z piłką nożną. To była jakaś przebijanka, a nie futbol. Lepiej spisywaliśmy się do przerwy, ale w drugiej połowie graliśmy bardzo słabo, wręcz nie poznawałem swojej drużyny. Biorąc pod uwagę przebieg tego spotkania, z tego jednego punktu musimy być zadowoleni.

skubi

Łukasz Kowalski:

Niestety straciliśmy kolejne dwa punkty, Teraz 2, w poprzedniej kolejce 3. Nie powinniśmy być zespołem, który tak łatwo je traci.. Niestety trzy minuty przed końcem mieliśmy akcję na pustą bramkę, niestety nie wykorzystaną, Chwilę później staciliśmy bramkę i zamiast 3:1 jest 2:2. No cóż gra toczy się dalej.

Jacek Kuranty:

Myślę, że mecz był w miarę wyrównany, Strzeliliśmy pierwsi bramkę, kontrolowaliśmy przebieg gry. Prowadzenie straciliśmy po stałym fragmencie. Druga bramka dla Arki padła po trochę kontrowersyjnej sytuacji, nie jestem pewien jednak do końca czy karny był słuszny. Musieliśmy gonić wynik i szczęśliwie nam się udało doprowadzić do remisu.