PLJ: Słaby występ naszych juniorów

Pomorska Liga Junioró Starszych - zeległy mecz 13. kolejki:

SWSiEMP Arka Gdynia - Arka Gdynia 1:1 (0:1)

RELACJA

Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny, natomiast przeciwnicy skupiali się na zagęszczeniu pola gry i bronieniu własnej bramki. Nasz zespół miał kłopoty z sforsowaniem bloku obronnego rywali. Jednak w 39 minucie meczu po uderzeniu Łukasza Jaszczyka z 35 metrów nasz zespół zdobył prowadzenie. Wyrównanie padło po błędzie w kryciu przy rzucie wolnym w 55 minucie meczu. I takim wynikiem zakończył się mecz, gdyż żadnej z drużyn nie udało się stworzyć więcej sytuacji bramkowych.
Martwi kolejna strata punktów przez naszą drużynę, a najbardziej słabsza gra formacji ofensywnych naszego zespołu i mało tworzonych sytuacji strzeleckich.

Strzelec bramki dla Arki

Okazja do rehabilitacji nastąpi już w sobotę, gdy nasz zespół rozegra przedostatni mecz Pomorskiej Ligi Juniorów z Cartusią Kartuzy o godzinie 11:00.

Maciek Cieślik

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - zeległy mecz 13. kolejki:

SWSiEMP Arka Gdynia - Arka Gdynia 6:2 (1:2)

RELACJA

W trzynastej kolejce Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych sezonu 2006/2007 drużyna Arki Gdynia uległa drużynie SWSiEMP Arka Gdynia 6:2. Z przekroju całego spotkania drużyna SWSiEMP, której zawodnicy na co dzień są zawodnikami kadry POMORZE, była zespołem lepszym i bardziej dojrzałym. Wynik na początku spotkania otworzył zawodnik gospodarzy, uderzeniem głową po stałym fragmencie gry. Następne minuty gry to przewaga gospodarzy i mądra gra w obronie naszego zespołu oraz dwa fantastyczne uderzenia Pawła Frankowskiego, po których Arkowcy wyszli na prowadzenie. Po przerwie nasi dzisiejsi przeciwnicy jeszcze bardziej „przycisnęli”, czego efektem było aż pięć zdobytych bramek. Obiektywnie patrząc, wynik na pewno sprawiedliwy lecz zbyt wysoki.

Kolejny mecz Juniorzy Młodsi rozegrają w sobotę 11.11.2006 w Gdyni z Cartusią Kartuzy o godz. 13:15.