Juniorzy znów na medal. Juniorzy starsi mistrzami!

Po raz kolejny znakomicie spisali się nasi juniorzy. Tym razem obie drużyny wybrały się do Bytowia, gdzie nie pozostawili żadnych złudzeń rówieśnikom Bytovii.

Juniorzy młodsi

Bytovia Bytów - Arka Gdynia 2:6 (0:3)

SKŁADY

Pomimo tego, że trener Wilczyński dał odpocząć swoim młodym reprezentanom Polski, czyli Ziętarskiemu oraz Żołnierewiczowi, to Arka pozostawała bezsprzecznie zdecydowanym faworytem rywalizacji z Bytovią. Już początek spotkania potwierdził te przypuszczenia. W 3 min. doskonałe dośrodkowanie wykorzystał Szwoch, popisując się przy tym świetnym uderzeniem głową, a kolejne bramki dla gości były już tylko kwestią czasu. Na listę strzelców wpisali się kolejno Bukowski (dwa razy) Dąbrowski (dwa razy) oraz Bębenek. Końcowy rezultat mógł być zdecydowanie bardziej okazały niestety w wielu doskonałych sytuacjach naszych juniorów zawodziła skuteczność.

Juniorzy starsi

Bytovia Bytów - Arka Gdynia 1:5 (1:3)

SKŁADY

Mecz z Bytovią zapewnił podopiecznym Macieja Cieślika ostateczny triumf z Pomorskiej Lidze Juniorów Starszych. Dominacja naszego zespołu przez cały sezon była bezdyskusyjna, co po raz kolejny potwierdzili młodzi Arkowcy, tym razem w Bytowie.
Wynik w tym spotkaniu otworzył w 16 min. Bartosz Brodziński, który wykorzystał podanie Adama Użarowskiego. Strzelec pierwszego gola dla Arki 5 minut później popisał się asystą do Rafała Krauze, który podwyższył wynik na 2:0. Wynik do przerwy ustalił Łukasz Żmijewski, który zakończył akcję Bartosza Pionka.
Po wznowieniu gry można było podziwiać jeszcze dwie doskonałe akcje naszych świeżo upieczonych mistrzów zakończone bramkami. W 48 min. do siatki rywali trafił Kamil Patelczyk, a kilka minut to samo uczynił później Łukasz Basiński.
Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki, ale już teraz serdecznie gratulujemy świetnej postawy postawy przez cały sezon i zasłużonego zwycięstwa w całej lidze!