06.04.2009

Juniorzy efektownie ogrywają Rodło

Bardzo efektownie nasi juniorzy ograli swoich rówieśników z Kwidzyna. Arka rozbiła bowiem tamtejsze Rodło aż 7:0!

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - 17. kolejka:

Arka Gdynia - Rodło Kwidzyn 7:0 (3:0)

SKŁAD

Przewaga Arki ani przez moment nie podlegała dyskusji. Już w drugiej minucie świetnym strzałem z 20 metrów otworzył worek z bramkami Łukasz Basiński. Po kwadransie wynik podwyższył Maciej Meler, który przeprowadził indywidualną akcję. Przed przerwą po raz trzeci do siatki Rodła trafił Bielawski, popisując się strzałem z linii pola karnego.
Ten sam piłkarz zaliczył asystę w 58. minucie, a jego podanie wykorzystał Użarowski. W 65 min. w zespole Arki przeprowadzono kilka zmian, a jednym z wprowadzonych zawodników był Tomasz Galikowski, który zaliczył dwa trafienia, wykorzystując świetne podania od Macieja Melera i Pawła Landowskiego. Ostatecznie rezultat ustalił Maciej Kosicki w 85 min. zwieńczając swoją indywidualną akcję.