Młodzi piłkarze Arki mistrzami remisów (trojmiasto.pl)

Cracovia - Arka 3:3 (1:0)
Kacper Tatara 5, 63 (karny), Jakub Snadny 75 - Wojciech Wilczyński 71 (karny), Łukasz Krzemiński 79, Paweł Dziubiński 88.

ARKA: Zoch - Kowol, Urbaniak, Krauze (86 Meler), Brodziński - Barnik, Wilczyński, Basiński (75 Dziubiński), Czoska (58 Pawłowski) - Sulima, Krzemiński.

Podopieczni Jacka Dziubińskiego w 17 meczu zremisowali po raz 10! Jeszcze na kwadrans przed końcem pojedynku w Krakowie wcale nie zanosiło się na podział punktów, gdyż miejscowi prowadzili 3:1. Wówczas szkoleniowiec do gry z rezerwy wprowadził... syna i to właśnie Paweł Dziubiński, który zmienił debiutanta, Łukasza Basińskiego, na dwie minuty przed końcem gry ustalił końcowy rezultat. Ciekawe, czy wiosną ojciec da mu więcej szans. Na razie bowiem 21-letni pomocnik w siedmiu występach zaliczył tylko 77 minut, wszystkie jako rezerwowy.

Wcześniej najwięcej krwi gdynianom napsuł Tatara. Kacper sam strzelił dwa gole, a przy trzecim asystował. Warto jeszcze odnotować akcję na drugą bramkę dla Arki. Kapitalnym rajdem popisał się wtedy Adrian Sulima, który ograł aż czterech rywali i wyłożył piłkę do strzelającego na 2:3 Krzemińskiego.