28.10.2008

Juniorzy: Sprostowanie i relacja trenera Wilczyńskiego

W sobotę podaliśmy błędny wynik meczu juniorów starszch Arka - Bytovia. Wspomniane spotkanie zakończyło się wysoką wygraną arkowców 7:0, a nie jak podaliśmy 5:0.

Pomorska Liga Juniorów Starszych - 12. kolejka:

Arka Gdynia - Bytovia Bytów 7:0(3:0)

SKŁADY

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - 12. kolejka:

Arka Gdynia - Jantar Ustka 5:0(3:0)

SKŁADY

Początek meczu wskazywał, że arkowcy zagrają dobre spotkanie. Praktycznie od pierwszego gwizdka gospodarze przejeli inicjatywę, w pierwszych minutach mogła już paść bramka po ładnym dośrodkowaniu Karola Roga. Idealnej sytuacji z 5 metrów nie wykorzystał Adrian Bukowski uderzając niecelnie głową. Jednakże już kolejna akcja przyniosła prowadzenie, po indywidualnej akcji dogodnej sytuacji sam na sam nie zmarnował Karol Róg. Arka wyszła na prowadzenie. W 30 minucie kolejną bramkę strzelił Bukowski zamykając akcję prawą stroną boiska. Zaledwie 4 minuty później kolejną bramkę strzelił Ziętarski. Po przerwie obraz gry Arki nie zmienił się. Można było odnotować kilka bardzo ładnych akcji, po których wpadły kolejne dwie bramki a strzelcem okazał się Mateusz Szwoch. Pomimo wielu okazji wynik nie uległ już zmianie. Arka wygrała  przekonywująco 5:0.