Relacja: Arka - Gryf 95 Słupsk 6:2

Pomorska Liga Juniorów Starszych - 1. kolejka:

Arka Gdynia - Gryf 95 Słupsk 6:2 (1:1)

RELACJA

W sobotę zainaugurowali rozgrywki juniorzy starsi naszego klubu. W pierwszej kolejce Pomorskiej Ligi Juniorów spotkaliśmy się z drużyną Gryfa 95 Słupsk. Młodzi arkowcy odnieśli przekonywujące zwycięstwo 6:2 (1:1). Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiego zwycięstwa i dopiero w 2. połowie przewaga naszej drużyny została potwierdzona wynikiem. Już w 4 minucie po kolejnych błędach naszych obrońców goście zdobyli gola. Prowadzenie utrzymało się do 23 minuty kiedy to Paweł Płażyński zdobył bramkę po podaniu Łukasza Basińskiego. Do przerwy mimo kilku okazji do zdobycia gola wynik nie zmienił się.
Po przerwie już w 46 minucie prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał Łukasz Basiński, a w 51 minucie po podaniu Łukasza bramkę uzyskał Maciej Meler. Prowadzenie 3:1 pozwoliło na swobodniejsza grę i stwarzanie kolejnych sytuacji bramkowych. Gole dla Arki zdobywali w 62 minucie Tomek Bielawski, w 80 minucie Rafał Krauze i w 84 minucie ponownie Łukasz Basiński.