TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.05.2024

Śledzik Cup 2024 za nami

Niedziela 26 maja zaczęła się od piłkarskich emocji wśród najmłodszych. Dziesięć drużyn zmierzyło się ze sobą w turnieju Śledzik Cup 2024 - współorganizowanym przez AP KP Gdynia oraz Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki w ramach Projektu Kibice Razem Arka Gdynia. 
 
Zaproszono dziesięć ekip z regionu, które rywalizowały ze sobą na zasadach „każdy z każdym”. Bez końcowej klasyfikacji. Każdy z zawodników otrzymał owoc, słodką przekąskę oraz na koniec rozgrywek pizzę.

Dzięki świetnie przygotowanym boiskom na obiekcie Gdyńskiego Centrum Sportu, turniej rozgrany został na naturalnej trawie, co było dla większości zawodników nowością.

Na ceremonii zakończenia turnieju nie zabrakło właściciela Arki Gdynia, Marcina Gruchały. Po piłkarskich emocjach przyszedł czas na przygotowaną strefę z okazji „Żółto-niebieskiego Dnia Dziecka”, gdzie na najmłodszych czekały dmuchańce, bramka celnościowa, malowanie twarzy, czy darmowa wata cukrowa oraz popcorn.
 
W przerwie meczu Arka Gdynia - GKS Katowice wszystkie zespoły grające w turnieju zostały nagrodzone przed kilkunastotysięczną widownią Stadionu Miejskiego.
 
 
 
Każda ekipa odebrała pamiątkowy puchar z rąk legendy Arki Czesława Boguszewicza oraz dyrektora operacyjnego Klubu Pawła Bienia. Po wspólnym zdjęciu wszyscy zawodnicy zrobili rundę honorową wokół murawy, otrzymując brawa od kibiców.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia