TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.12.2015

Trener Krupski wciąż w formie!

W ub. roku piłkarze Arki wygrali w XIV Memoriale Stefana Moskalewicza ps. "Gadocha". Tym razem Arka nie wystawiła swojej drużyny, ale nie oznacza to, że w decydującej rozgrywce zabrakło żółto-niebieskiego akcentu.

 

W zespole, który wygrał tegoroczną edycję - PRZYJACIELE GADOCHY 1 -  grał trener Jarosław Krupski. Obok niego zagrali m.in. Dariusz Dźwigała, Bartosz Ława,  Mariusz Jop i Olgierd Moskalewicz. 

 

Ogółem wystąpiło 15 drużyn podzielonych na 3 grupy. W zespole "Przyjaciele Gadochy 2" grał trener Grzegorz Niciński.  Jego team nie wyszedł jednak z grupy.

 

Ekipa trenera Krupskiego wygrała wszystkie mecze w grupie . W półfinale (grano po 10 minut) pokonała Team Pruszcz Gdański (ekipa z "halówki")  2:1 .

 

W finale zmierzyła się  z zespołem EX-Pogoń Szczecin (byli zawodnicy Pogoni, m.in. Kolendowicz, Lebedyński, Rogalski) .

 

Przebieg meczu  (tym razem 2 x  8 minut) był dramatyczny. "Przyjaciele Gadochy 1" prowadzili 1:0, potem było 1:2 i wyrównującą bramkę na ok 20 sekund przed końcem zdobył Mariusz Jop.

 

Drużyna trenera Krupskiego wygrała w rzutach karnych 3:2 (po remisie 2:2), a on obronił pierwszą jedenastkę! Gratulujemy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia