TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.04.2024

Fortuna 1 Liga wybiera piłkarza lutego i marca

Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Tym razem wybieramy najlepszego zawodnika lutego i marca (jedna nagroda). Zwycięzca będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Chrobrego Głogów, GKS Katowice, Arki Gdynia, Lechii Gdańsk oraz Motoru Lublin.

 

O miano piłkarza lutego i marca powalczą:

 

 https://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Poziom_PM_ef7eeccca15dbf3be95c93f5c5a283cd.jpg

 

  • Szymon Bartlewicz, Chrobry Głogów

 

  • Sebastian Bergier, GKS Katowice

 

  • Karol Czubak, Arka Gdynia

 

  • Maksym Khlan, Lechia Gdańsk

 

  • Bartosz Wolski, Motor Lublin

 

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do czwartku (4 kwietnia 15:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.Facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem lutego i marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

 

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach. W ostatniej edycji #FortunaGdyPełnaTrybuna, która odbyła się podczas 9. kolejki pierwszoligowi kibice zebrali ponad 30 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Herosi.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia